img 20191106 124945

Відкриття кейс-чемпіонату «M.Student Champ» від Метінвест

6 листопада 2019 року в ДК Металургів відбулося відкриття кейс-чемпіонату «M.Student Champ» в місті Запоріжжя. Чемпіонат проходить серед 3 міст Авдєєвка, Маріуполь і Запоріжжя На участь у змаганнях зареєструвалося понад 200 осіб.

M.Student Champ - це освітній проект для навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Основна мета - посилення взаємодії з навчальними закладами з метою актуалізації навчальних програм і створення сприятливих умов для практичного навчання студентів. Для участі в чемпіонаті викладачі та студенти обрали цікаву для них тему і подали заявку на участь на платформі https://casers.org/. За кожним кейсом Метінвест закріпив ментора (експерта / консультанта від підприємства, фахівця в області обраної теми).

Кафедра Комп'ютерних систем і мереж зареєструвала три команди у напрямку «ІТ-технології» для підприємств Запоріжвогнетрив, Запорізький літейномеханіческій завод, Запоріжсталь, Метінвест-Промсервіс. Назви команд були обрані не випадково і відразу виділили їх серед інших учасників. Команда «MintCode» - Поліщук Владислав, Демченко Андрій, Трунова Дар’я, Сіренко Володимир та куратор Польська Ольга Володимирівна.

Команда «Hello World!» - Жигулін Дмитро, Головіна Ксенія, Лубянов Дмитро та куратор Тіменко Артур Валентинович.

Команда «Geeks in da house» - Юнусов Олександр, Кармелюк Каріна, Бомбіна Анастасія та куратор Куликовська Наталія Анатоліївна.

Під час відкриття чемпіонату студентам запропонували кілька завдань і найактивніші, творчі та креативні команди отримали призи. У цьому початковому змаганні наша команда «Hello World!» посіла друге місце. З цим ми її вітаємо. Як це було можна подивитися в відеорепортажі телеканалу ТВ-5:

Тепер командам потрібно пройти кілька етапів чемпіонату і презентувати свої рішення. 1 раз на місяць учасники заповнюють форму, в якій вказують статус роботи над рішенням. Хто заповнив форму вчасно отримує 2,5 бала. За 4 етапи можна отримати максимум 10 балів, які враховуються на етапі передзахисту. На даний момент проходить Етап 1 (до 15 листопада) «Визначення цілей і завдань кейса, план візитів на виробництво».

Unsupported Browser!

Please use Opera, Chrome or Firefox